Доступність посилання

18 Жовтень 2017, Київ 14:26

Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад назвав новий пакет міжнародних пропозицій щодо ядерної програми Тегерана “кроком уперед”


На прес-конференції в китайському місті Шанхаї Ахмадінеджад сказав, що пропозиції детально розглянуть і відповідь Іран повідомить у “належний час”

На прес-конференції в китайському місті Шанхаї Ахмадінеджад сказав, що пропозиції детально розглянуть і відповідь Іран повідомить у “належний час”.

Сьогодні лідер Китаю Ху Цзиньтао зустрічається в Шанхаї з президентом Ірану. Головною темою переговорів, за очікуваннями, буде пакет міжнародних пропозицій. Світове співтовариство пропонує Тегерану низку політичних та економічних пільг в обмін на припинення ним робіт зі збагачення урану.

У четвер в кулуарах саміту Шанхайської організації співпраці цю проблему іранський лідер обговорював із президентом Росії Володимиром Путіним, який після зустрічі заявив про готовність Ірану до переговорів.

Махмуд Ахмадінеджад брав участь у роботі Шанхайської організації співпраці як спостерігач.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG