Доступність посилання

ТОП новини

Наступного тижня у Києві має відбутися всеукраїнська акція протесту проти підвищення цін на продукти харчування та тарифів на комунальні послуги


Її ініціювала Федерація профспілок України

Її ініціювала Федерація профспілок України. Дніпропетровські профспілкові організації планують відрядити для участі в акції близько двох тисяч людей.

У столиці активісти дніпропетровських профспілок протестуватимуть проти підвищення цін на продукти, послуги й енергоносії. У місцевому об’єднанні профспілкових організацій переконані, що подорожчання газу й електрики болюче вдарить не тільки по населенню, а й по економіці області в цілому — промисловість Дніпропетровщини одна із найбільш енергоємних в Україні.

Тим часом заступник голови обласного об’єднання профспілок Георгій Скляров заявив, що подібні акції протесту для працівників підприємств — “дороге задоволення”: “Потягом відправити одну людину — туди і назад відвезти — коштує сто сімдесят гривень. Це все за рахунок членських внесків профспілок. Федерація профспілок України розраховує, що до ста тисяч людей братиме участь в акціях протесту 27-го числа”.

Профспілки мають намір провести свою акцію напередодні Дня Конституції, щоб, як вони кажуть, ще раз нагадати владі про порушення в Україні конституційного права громадян на гідне життя. Дніпропетровське об’єднання профспілок налічує близько мільйона членів.
XS
SM
MD
LG