Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Старість - не радість, а молодість???


Київ, 26 червня 2006 року. У червні всій Україні доводиться двічі згадувати про прийдешнє покоління. Першого дня - про дітей, і останньої неділі місяця у її, так би мовити, вікове свято - про молодь. Ті, кому від вісімнадцяти, є улюбленими об’єктами пліток та бідкань для старшого покоління, вони завжди відрізняються від тих, що були і тих, які ще будуть. Українська молодь - 2006-й рік, яка вона? Чим вона, як любить говорити президент, унікальна? Слідами дня молоді з’ясовують “Звуки життя” - "Старість - не радість, а молодість???" З вами Віола Бурда.

Лесь Подерев’янський - вічно молодий письменник і художник. Його книги цитує вже не перше покоління. Можна сказати, що у письменника з молоддю - взаємна любов...Але - чим молоді відрізняються від тих, кому зараз - за сорок? Порівнює Лесь Подерев’янський...

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Для сприяння молодим в Україні працює ціла мережа соціальних служб. На яку поміч може розрахувати юнак або дівчина, звернувшись до такої служби? Наскільки суттєва допомога і як часто по неї звертаються? Щоб з’ясувати це, кореспондентка “Звуків життя” Леся Штогрин завітала до однієї зі столичних соціальних служб для молоді.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

У провінції, де немає промисловості, розвинутої сфери обслуговування, молодим часто залишається сподіватися хіба що на “еміграцію” до мегаполісів або заробітчанство за кордоном. Інакше “грошовиту” роботу знайти складно. Це стосується, наприклад, і такого відомого міста як Умань, констатує кореспондентка Радіо Свобода на Черкащині Тетяна Чорномаз. Умань називають “молодіжною”: із вісімдесяти тисяч жителів - кожен п’ятий – студент. Вузів, коледжів, училищ – вистачає, а роботи – немає.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

У першій половині минулого століття український письменник Валер’ян Підмогильний доводив - велике місто псує людину, ніби витягає на поверхню все погане... Україна - сільська нація, досі люблять повторювати чиновники. Нині - залишити село - справа честі для молодих. Розповідає кореспондентка “Звуків життя” Наталка Коваленко.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG