Доступність посилання

ТОП новини

Європейський Союз висловив занепокоєння гуманітарними наслідками ізраїльських авіаударів у смузі Газа


Минулої ночі ізраїльські ракети вперше бомбардували урядову будівлю Палестинської Адміністрації - Міністерство внутрішніх справ, а також тренувальний табір організації “Хамас” і один з офісів “Бригади мучеників Аль-Акси”.

Минулої ночі ізраїльські ракети вперше бомбардували урядову будівлю Палестинської Адміністрації - Міністерство внутрішніх справ, а також тренувальний табір організації “Хамас” та один із офісів угруповання “Бригади мучеників Аль-Акси”.

Напередодні ізраїльські військові заарештували 64 членів палестинського уряду, депутатів та активістів “Хамасу”.

Протистояння ведеться на трьох фронтах: військовому, політичному та пропагандистському. Ізраїль вимагає визволення ізраїльського солдата і йде на крайні заходи. Наприклад, масовий арешт вчора ватажків організації “Хамас”, яка, на його думку, стоїть за викраденням Гілада Шаліта. Серед заарештованих - міністри палестинського уряду та парламентарі. Речник “Хамасу” Аль-Мастрі заявив: “Вибір палестинського уряду та членів парламенту – мішенню для нападу – це оголошення відкритої війни палестинському народові”.

А ось реакція Генерального секретаря ООН Кофі Аннана: “Ми повинні бути дуже обережними, щоб не тільки не загострити, а й не розширити зону конфлікту. Таким чином, для всіх нас важливо робити дуже обережні кроки, щоб згорнути конфлікт і не робити нічого, що може погіршити чи надати негативного розвитку ситуації”, - зазначив Кофі Аннан.
XS
SM
MD
LG