Доступність посилання

ТОП новини
17 Серпень 2018, Київ 01:06

Тараканівський форт, що на Рівненщині, хочуть перетворити на туристично-розважальний парк


Депутати Дубенської районної ради звернулися до Міністерства оборони з проханням передати об’єкт у комунальну власність.

Депутати Дубенської районної ради звернулися до Міністерства оборони з проханням передати об’єкт у комунальну власність.

Тараканівський форт, котрий височіє над залізницею на в’їзді в Дубно, збудований у 1890 році, коли Дубно стало прикордонним містом Російської імперії, силами військового міністерства.

Його особисто відкривав імператор Олександр Другий, котрий для будівництва цієї унікальної споруди залучив відомих іноземних архітекторів.

Форт не зіграв важливої ролі під час обох світових воєн, однак, за легендою, у часи Другої світової тут працювала секретна німецька лабораторія з розробки новітньої зброї.

Нині оборонні рубежі, каземати з дво-триметровими стінами, підземні коридори та комунікаціїзахнають руйнації. Депутати планують законсервувати форт, відновити там дендропарк із кипарисами та іншими цінними деревами, позаварювати провалля і запропонувати споруду інвестору для організації туристичного маршруту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG