Доступність посилання

ТОП новини

На Одещині у райраді побили вагітну жінку. Винні досі не відповіли...


Петро Каландирець Одеса, 6 липня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - У райцентрі Ананьїв, Одеської області досі не порушена кримінальна справа за фактом побиття дружини і вагітної доньки Голови райдержадміністрації Володимира Сєдова. Побиття скоїли у приміщенні районної Ради за участю групи „народних обранців”, спровоковані начебто заступником голови районної Ради.

Дружина керівника місцевої виконавчої влади, після зухвалого побиття, відлежала у лікарні місяць і десять днів. І сьогодні вона почуває себе погано.

Тим часом місцеві правоохоронні органи досі не взяли в обласній лікарні необхідну довідку про наслідки побиття. Немає довідки, а тому немає і підстав для порушення кримінальної справи...

У Ананьївському райвідділі міліції ситуацію не коментували як два місяці тому так і нині.

Ще у травні поточного року обидві сторони конфлікту подали взаємні позови до суду. Але все тим і закінчилося...

Нещодавно районна Рада більшістю голосів висловила Володимиру Сєдову недовіру як Голові районної державної адміністрації.

Голосування провели навіть не зважаючи на відсутність пана Сєдова у сесійному залі і не заслухавши його звіт про виконану роботу.

Голова Ананьївської районної державної адміністрації переконаний - головною причиною для такого кроку більшості депутатів районної Ради стала саме його активна боротьба з місцевими корупціонерами.

Володимир Сєдов: „Я порушив дуже багато кримінальних справ за фактом розграбування міста та району. Нині доведені епізоди приблизно на три мільйони гривень, які втратив бюджет. Причетними є колишні посадові особи. За що ж мене любити, якщо гасло „Бандити мають сидіти у тюрмах” впроваджую у реальне життя? Ми довели, що у 2003-2004 роках у Ананьєві та районі відбувалося пограбування державного майна”.

Володимир Сєдов повідомив, що за відкликання порушених кримінальних справ з прокуратури йому неодноразово пропонували хабарі. Доходило навіть до пропозицій „машину купити”....

Щоправда, особливої ініціативи не виявляють місцеві правоохоронні органи. Лише чотири дні протримали у слідчому ізоляторі двох фігурантів вже порушених кримінальних справ за фактом зловживань під час проведення реконструкції водогону та розграбування військового містечка.

Саме за поданням Голови райдержадміністрації Сєдова районна прокуратура порушила 26 кримінальних справ за фактами зловживань під час виборів Президента України у 2004 році. Жоден фігурант цих справ за скоєне ще не відповів.

Тим часом прокурор Ананьївського району Анатолій Чернецький звільнився і переведений на роботу до іншого райцентру Одеської області, а слідчий за вищезгаданими двома кримінальними справами вже тривалий час перебуває у лікарні.

Нині у Ананьївській райраді сформувалася опозиційна меншість з депутатів фракцій БЮТ, „Наша Україна” та СПУ. Група новообраних депутатів, яка підтримує керівника місцевої виконавчої влади, вже оголосила про намір здійснити поїздку до Києва і оголосити голодування біля будинку секретаріату Президента України.
XS
SM
MD
LG