Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровськ: погляди на події в парламенті.


Юлія Рацибарська Дніпропетровськ, 7 липня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - У Дніпропетровську неоднозначно сприйняли події у Верховній Раді України, що відбулися 6-го липня. В обласній організації “Нашої України” кажуть, що були просто шоковані.

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії "Народний Союз Наша Україна" Олександр Соколик прогнозує у тому числі й перехід партії в опозицію.

“На днях відбудеться засідання ради партії, на якому, мабуть, буде вирішуватись питання або нової коаліції ,її конфігурації, або ми, можливо, знову будемо в опозиції. Моє особисте ставлення — Олександр Олександрович фахівець, але так порядні люди не поступають. Встромити ножа в спину. Олександр Олександрович зрадив коаліцію, зрадив принципи Майдану”.

Як ці події парламентські відіб’ються на конфігурації політичних сил в регіоні, в міській раді, обласній раді?

“Це ніяк не відобразиться, бо симпатії і антипатії відбулися. Коаліції сформовані. Я вважаю, що наші політики, дніпропетровські, більш порядні й будуть дотримуватись обіцянок, які дали один одному”.

В обласній організації «Батьківщини» реакція більш стримана. Там ще сподіваються на зміни конфігурації коаліції більшості й закликають не поспішати з висновками.

Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної організації партії “Батьківщина” Вадим Джума:

“Зараз дуже важко спрогнозувати насправді, як відіб’ється на місцевому рівні. Дуже складна ситуація, тому що вона ще не визначена і на рівні Верховної Ради остаточно .Ми не бачили ще документів. На сьогоднішній день це тільки заяви. От Мороз — спікер, це вирішено. А решта… Два вихідних, і понеділок і вівторок — ми, може почуємо щось нове. Любе об’єднання — воно не стабільне”.
XS
SM
MD
LG