Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Десниця пророка.


Київ, 12 липня 2006 року. Українські християни від 12 липня мають змогу долучитися до справжнього, у розумінні вірних, чуда. Саме цього дня до Києво-Печерської Лаври доставили велику християнську святиню — десницю (праву руку) святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Це дає нам привід поговорити про святині, чудові зцілення та ставлення українців до непояснених фактів. Лишайтеся з нами, це – “Звуки життя" - “Десниця пророка". З Вами Микита Моісеєв.

Десницю пророка Іоанна доставили до Києво-Печерської Лаври о четвертій дня. Зустріти її зібралося багато вірних - у цьому переконалася на місці події кореспондентка “Звуків життя” Леся Штогрин.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

За Біблією, Іоанн поклав саме праву руку на голову Ісуса Христа під час Хрещення. Щодня збільшується число людей, котрі кажуть, що зцілилися завдяки цій реліквії. У християнстві загалом є чимало святинь, які, на думку вірних, зціляють. Зокрема, мають на увазі ікони. Про одну із диво-ікон розповідає Леся Штогрин.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Заробити на вірі - не остання річ, яку практикують шарлатани по всьому світу. Особливо, якщо віра не дуже міцна, легко під виглядом дива "впарити" людині фальсифікат. Зокрема, у Харкові відбувається справжній “хіроманто-пророцький” бум, стверджує місцева кореспондентка Радіо Свобода Вікторія Маренич.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

У житті Тараса Петриненка дива траплялися, але заздалегідь він їх не “замовляв”. Згадуючи про це, співак каже, що без чудес не обходиться життя кожної людини.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG