Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Політичний серіал.


Київ, 13 липня 2006 року. Події у Верховній Раді та навколо неї розгортаються стрімко. У стінах парламенту триває “сиренада”, консультації стосовно розширення формату нової коаліції наразі марні, “регіонали” наполягають, що кандидатом у прем''єри може бути тільки Янукович, сам Віктор Федорович переконував, що антикризова коаліція невдовзі нараховуватиме 300 депутатів, і все частіше обговорюють, чи наважиться Президент Ющенко розпустити Верховну Раду...А тим часом депутатські чвари вилися на столичний Майдан. Тобто – криза наростає. Що буде далі у цьому серіалі – вдасться вгамувати протистояння і парламент почне нормально працювати, чи наметові містечка різних сил ростимуть як гриби? Про це – “Звуки життя” “Політичний серіал”. З вами – Олександр Лащенко.

Десятки наметів із символікою блоку Юлії Тимошенко і партії "Пора" розгорнули на майдані Незалежності у Києві. А навпроти будинку Верховної Ради розбили намети прихильники Віктора Януковича. Наметове містечко на Майдані обійшла сьогодні кореспондентка “Звуків життя” Леся Штогрин.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Організованими виглядають прибічники Віктора Януковича, котрі розташували свій табір біля Верховної Ради. За їхніми словами, вони приїхали підтримати Партію регіонів. Є також чутки, що люди за стояння з прапорами отримують непогані гроші. Правда це чи брехня - перевіряла на місці кореспондентка “Звуків життя” Наталка Коваленко.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Мешканці Волині та Рівненщини, серед яких більшість - прихильники помаранчевого табору, переважно стежать за подіями у Києві з дачних ділянок. Люди втомилися від виборів, хоча, як стверджує місцева кореспондентка Радіо Свобода Валентина Одарченко, якщо Президент дасть команду - готові навіть мобілізуватись для Майдану. У Луганську - теж жодних особливих волевиявлень людей не спостерігається. Якщо не зважати на візит до Києва молодих “регіоналів” - констатує кореспондент Радіо Свобода у Луганську Василь Соколенко.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Ми запропонували відомим політикам, представникам протилежних політичних таборів, спрогнозувати – якою буде наступна серія тривалого політичного серіалу? Як ви оцінюєте такі варіанти розвитку подій, як повторення Майдану, розгортання масових акцій протесту? Наскільки вірогідний розпуск Верховної Ради? На запитання, зокрема, відповідають Ігор Шкіря (фракція Партії регіонів), Борис Беспалий ("Наша Україна") та один із натхненників нових наметів на столичному Майдані, член політради “Пори” Владислав Каськів.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG