Доступність посилання

ТОП новини

Квартира – гараж


Вікторія Маренич Харків, 18 липня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Родина Гулієвих (батько і син) – у Харкові мають житло. Житло, яке можна вважати таким лише умовно. Гараж, який упродовж 8 місяців для них став домівкою, має всі перспективи залишитися їхнім житлом і надалі…

Їхня історія банальна, жорстока і прозаїчна, як і всі будні злиденного життя пересічного українця. Було життя – кохання, родина, квартира – все, як у всіх. А зараз - лише спогади про це, що стали примарою і сторінками кримінальної справи …

Після розлучення з дружиною вони вирішили продати квартиру, де мешкали, гроші розділити для купівлі двох квартир. Квартиру продала дружина, яка на той час залишилася в ній, частину грошей поклала до банку на ім''я сина, іншу частину так і не віддала колишньому чоловіку – не встигла. Померла. Батько і син залишилися на вулиці, тобто у гаражі. А нещодавно отримали повідомлення про те, що кримінальну справу за скаргою Алі Мамеда Гулієва закрито – за відсутністю складу злочину.

Алі Мамед Гулієв :

( переклад ) “Будь-якій людині так залишати цю ситуацію не можна. Навіть я, неграмотний, знаю, що порушені мої права і права мого сина”.

До речі, про сина. На час укладання угоди купівлі-продажу квартири молодшому Гулієву, Віталію – ще не виповнилося 16 років. А паспорт він уже отримав. Проте його підпис про це був відсутній, навіть у самому паспорті. Старший Гулієв також не підписував ніяких паперів – дозволів на продаж квартири.

Ситуацію коментує юрист Владислав Кравченко :

( переклад) “У зв''язку з тим, що паспорт Гулієва Віталія Алі Мамедовича було видано з порушеннями чинного законодавства, на момент видачі паспорта, укладання угоди є недійсним. З позиції законодавства у цій справі є порушення, неточності процесуального характеру, на цей час ні батько, ні син Гулієви не визнані як потерпілими, так і позивачами з боку слідства“.

А тим часом Гулієв-старший готує документи для суду – для відстоювання своїх прав. А ще ретельніше готується до зими. До другої зими у власній домівці – гаражі.
XS
SM
MD
LG