Доступність посилання

ТОП новини

Чи накладуть арешт на приватну власність усіх депутатів Одеської міськради?


Одеса, 21 липня 2006 року, (RadioSvoboda.Ua) Рішення Приморського районного суду Одеси, за позовом керівництва державного підприємства „Одеський морський торговельний порт”, яким накладений арешт на майно депутата Одеської міськради Костянтина Шпицевого, набуло ознак скандалу. Єдиною провиною згаданого депутата став той факт, що саме за його (та депутата міськради Георгія Селянина) поданнями суд заборонив керівництву державного підприємства проводити будь-які дії, спрямовані на проектування і будівництво гідротехнічних споруд в акваторії порту.

Позивачі вважали, що реалізація планів керівництва морського торговельного порту „завдасть непоправної шкоди інтересам міської територіальної громади”.

Власне, ще до подання до суду двох депутатів проект концепції розвитку порту був відхилений і на сесії Одеської міської Ради.

Ухвалу Приморського райсуду Одеси про арешт на приватну власність депутата Костянтина Шпилевого (накладання арешту на його автомашини) піддав критиці в інтерв”ю Радіо Свобода і депутат Одеської міськради Олександр Кравець (фракція Партії регіонів).

На думку пана Кравця, „Костянтин Шпилевой оскаржував у суді наміри керівництва морського торговельного порту не як приватна особа чи підприємець, а як представник міської громади, депутат і голова галузевої комісії. Таким чином, викладена ним позиція відображає точку зору професіонала і жодним чином не може бути підставою для позову до суду на нього як на фізичну особу”.

Олександр Кравець вважає, що є усі підстави для скасування рішення Приморського райсуду Одеси, яке ухвалене за поданням Одеського морського порту. На його думку, на поведінку Генерального директора Одеського морського торговельного порту „має відреагувати і депутатський корпус міської ради. Створення подібного прецеденту є вкрай небезпечним для міської громади в цілому. Це спроба натягнути своєрідний зашморг на шию депутатам міської ради”.
XS
SM
MD
LG