Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Срамографія.


Київ, 1 серпня 2006 року. Одеські правоохоронці впіймали на гарячому порноділків. Четверо одеситів, серед яких двоє студенток, влаштували у приватному будинку студію, де знімали й потім продавали страмну продукцію. Такі студії розплодилися в останні роки в Україні як гриби. Деякі з “порномитців” не гребують експлуатувати дітей. І все це на тлі розквіту Інтернету, переповненого порносайтами. Як можна боротися з порнографією? І як при цьому не перегнути палицю, повернувшись до лицемірної радянської моралі, коли стверджували, що “сексу в СРСР немає”. Про це – сьогоднішні “Звуки життя” “Срамографія”. З вами – Сашко Лащенко.

В Україні вже кілька місяців діє спеціальна комісія, яка має відповідати за духовність і моральність українців. Назва цього органу: “Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі”. Очолює її відома актриса Наталя Сумська. А заступник голови комісії – головний сексопатолог Міністерства охорони здоров’я Микола Бойко. Його погляд на те, чим шкодить порнографія.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Один із найвідоміших столичних ринків - царство відео- та аудіопродукції. Тут є якщо не все, то майже все. Принаймні порнопродукція пропонується досить відкрито - спеціальний лоточок у лабіринті книжкових та дискових полиць приваблює любителів та відштовхує ненависників. Продавці непогано обізнані зі своїм асортиментом, саме вони змусили сьогодні червоніти кореспондентку “Звуків життя” Наталку Коваленко.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Рік тому, під приводом оздоровлення, до Криму вивезли півтори тисячі дітей і там протягом двох тижнів знімали дитяче порно. Одна дитина приносить таким "бізнесменам" приблизно тисячу доларів. Трохи менше отримував кримський підприємець, який організував порно-відеосалон. З подробицями - кореспондент Радіо Свобода на півострові Володимир Притула.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Порноділків, котрі не гребують “робити гроші” на дітях, вистачає всюди у світі. Але особливістю України стало те, що тут злочинці активно взялися розвивати відносно новий різновид дитячої порнографії – “приховану камеру”. Так вважає експерт міжнародної організації "Покінчимо з дитячою проституцією і порнографією" Ольга Швед. І ховають цю камеру будь-де, не гидують навіть монтажем в унітазі.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG