Доступність посилання

ТОП новини

Президент України Віктор Ющенко офіційно у парламенті запропонував кандидатуру Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра


Президент закликав український парламент до порозуміння. Він наголосив, що у процесі формування коаліції був прихильником помаранчевої коаліції, однак вона була зруйнована, - сказав Віктор Ющенко.

Президент закликав український парламент до порозуміння. Він наголосив, що у процесі формування коаліції був прихильником помаранчевої коаліції, однак вона була зруйнована. «Її зруйнували не «регіони», а амбіції», - сказав Віктор Ющенко.

Президент висловив переконання, що після підписання Універсалу національної єдності жодна політична сила не є зрадженою. Він зауважив, що Конституція не дає Президенту право ревізії персоналій, але дає право вимагати продовження політичного курсу.

Також Віктор Ющенко висловив думку, що в разі проведення дострокових парламентських виборів їхні результати не змінили б ситуацію. «Ми отримаємо інші результати в разі дострокових виборів? Ні», - зазначив він.

Наприкінці своє промови Президент нагадав, що вніс до Верховної Ради кандидатуру Анатолія Гриценка на посаду міністра оборони і Бориса Тарасюка на посаду міністра закордонних справ.

Також Президент привітав новообраних суддів Конституційного Суду.
XS
SM
MD
LG