Доступність посилання

ТОП новини

Відкладення вступу України до СОТ необхідне для отримання найбільш вигідних умов входження в організацію, стверджує «регіонал» Борис Колесніков


Таку думку член фракції Партії регіонів висловив в інтерв''ю агентству УНІАН, коментуючи недавні заяви глави уряду Віктора Януковича про можливість перегляду термінів вступу до СОТ.

Таку думку член фракції Партії регіонів Борис Колесніков висловив в інтерв''ю агентству УНІАН, коментуючи недавні заяви глави уряду Віктора Януковича про можливість перегляду термінів вступу до СОТ.

«В тому, що Україна буде у СОТ, я не сумніваюся. Але уряд Януковича просить відкладення з однією метою – одержати найбільш вигідні умови вступу до СОТ», – сказав Колесніков, зазначивши, що в даному контексті слід розглядати можливу синхронізацію вступу до організації Росії і України.

За словами Бориса Колеснікова, зважаючи на досвід входження до СОТ Угорщини, вступ до організації України негативно позначиться на вітчизняній цукровій промисловості.

Водночас, депутат зазначив, що на сьогодні єдиною галуззю української економіки, яка готова до входження у СОТ, є металургія.

8 серпня прем''єр-міністр Віктор Янукович під час представлення новопризначеного міністра закордонних справ Бориса Тарасюка сказав, що доручить новому уряду вивчити законопроекти, які повинна ухвалити Верховна Рада для вступу України до Світової організації торгівлі.

За словами прем''єра, він ще не зустрічався з фахівцями, які займаються питаннями вступу до СОТ, але пообіцяв найближчим часом зустрітися і дати оцінку термінам завершення цієї роботи.

При цьому він запевнив, що уряд намагатиметься закінчити її найближчим часом. За словами Віктора Януковича, питання вступу України до СОТ «слід вирішувати у 2007 році, якщо не встигнемо цього року».

Раніше Президент України Віктор Ющенко заявляв, що вже восени 2006 року Україна вступить до СОТ.
XS
SM
MD
LG