Доступність посилання

ТОП новини

Одеса готується урочисто відзначити День міста.


Петро Каландирець Одеса, 14 серпня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Саме 14 серпня міський голова Едуард Гурвіц підписав розпорядження про підготовку до святкування 212-ї річниці від дня заснування міста Одеси. Вже затверджений і план основних заходів, про які журналістам розповіли на проведеному брифінгу.

Учасники брифінгу з нагоди підготовки до Дня міста.
План передбачає проведення виставки французьких художників у рамках міжнародної творчої акції „Марсель-Одеса, фрагменти вічності”, Всеукраїнської парусної регати „Одеса Вінфорт 2006”, Фестивалю нового польського кіно, виставки квітів, Першого міжнародного шахового круїзу за участю гросмейстерів і тому подібне.

Заступник Одеського міського голови Тетяна Федірко повідомила журналістам, що основним заходом святкувань в рамках Дня міста будуть народні гуляння на Приморському бульварі та Гала-концерт на Потьомкінських сходах. Чимало цікавих заходів будуть проведені 2-го вересня і на центральній вулиці Одеси – Дерибасівській. Біля приміщення знаного у цілому світі Оперного театру відбудеться театралізоване шоу „Вбрання для Одеси – мами”. А у Кафедральному Спасо-Преображенському соборі буде святковий молебень з нагоди дня заснування Одеси.

Головним гаслом цьогорічного святкування з нагоди Дня міста стане: „Завтра буде краще, ніж учора...”.

Генеральним спонсором урочистостей виступила торговельна марка „Хортиця”, а фінансовим партнером – банк „Південний”.

У мерії Одеси вже одержали підтвердження, що в урочистих заходах від 01 до 03 вересня братимуть участь делегації з 15 країн світу, мери міст Лодзя (Польща), Бреста (Білорусь), Ларнаки та Лори (Албанія). Посольства іноземних держав будуть представлені 29 повноважними гостями (з них 13 Надзвичайних і Повноважних Послів). У повному складі у святковій програмі братимуть участь мери з усіх міст, представлених у Міжнародному Чорноморському клубі.

Подарунки до свята від мера Едуарда Гурвіца одержать не лише батьки народжених 2-го вересня дітей в усіх пологових лікарнях, але й 7200 першокласників причорноморського міста.

Урочистості завершаться святковим феєрверком. Влада подбала, щоб усі одесити після завершення свята мали можливість зручно добратися до власних домівок у різних кінцях міста. Для цього будуть організовані спеціальні автобусні маршрути.
XS
SM
MD
LG