Доступність посилання

ТОП новини

УНП має намір перенести намети з Майдану Незалежності в Києві до українських регіонів на період святкування Дня незалежності України


«24 серпня – це велике свято, до створення якого причетна наша політична сила.., тому ми вирішили тимчасово згорнути намети на майдані», – зазначив предстаник партії Михайло Ратушний.

Про це повідомила прес-служба Українська народна партія.

У неділю, 13 серпня, УНП провела на Майдані Незалежності акцію під назвою «Захисти українське!», під час якої привселюдно обґрунтувала мотиви свого переходу в опозицію до уряду і парламенту й підвела підсумки опитування «За кого пропав твій голос?».

«Аналогічні акції, під час яких ми будемо пояснювати людям причини нашого переходу в опозицію, УНП проведе в обласних і районних центрах, де є наші партійні організації!, – цитує прес-служба слова представника УНП Михайла Ратушного.

Ратушний також повідомив, що УНП тимчасово, на період святкування 15-річчя Дня незалежності, згортає наметове містечко на Майдані.

«24 серпня – це велике свято, до створення якого причетна наша політична сила.., тому ми вирішили тимчасово згорнути намети на майдані», – зазначив Ратушний.

7 серпня прихильники Української народної партії розмістили близько 10 наметів і близько 20 тентів на Майдані Незалежності в Києві і вимагають скасувати депутатську недоторканність.

А раніше, 4 серпня УНП заявила про свій перехід в опозицію до Верховної Ради та коаліційного Кабінету Міністрів.
XS
SM
MD
LG