Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 11:21

Лукашенко обіцяє знищити «п’яту колону»


Президент Білорусі Олександр Лукашенко сьогодні пообіцяв «знищити» тих, хто виступатиме проти його правління.

У щорічному зверненні до парламенту сьогодні Лукашенко заявив, що це не означає, що він намагається встановити диктатуру.

«Ми знищимо будь-яку п’яту, шосту чи 25-ту колону, в нас вистачить на це ресурсів. Тут немає нічого спільного з тим, що диктатор хоче зламати суспільство чи вибудувати якусь диктатуру в центрі Європи», – сказав білоруський президент.

Лукашенко також заявив, що на Білорусь здійснюється сильний тиск. Він уточнив, що має на увазі як політичні, так і економічні санкції – неприйняття результатів останньої президентської кампанії, провокування, як заявив Лукашенко, паніки на валютному ринку Білорусі.

Щодо недавнього вибуху в мінському метро президент Білорусі заявив, що місцеві й закордонні політики влаштували з цього приводу «танці на кістках».

За словами Лукашенка, розслідування вибуху 11 квітня поки що не виявило причетності до нього ані політиків, ані криміналітету.

Виступ Лукашенка цього року відбувався на тлі загострення економічних проблем країни, зокрема, обвального падіння обмінного курсу білоруського рубля. Це спричинило ажіотажний попит на іноземну валюту, в тому числі і українську гривню.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG