Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Які наслідки розкриття вбивства Романа Єрохіна?<br> Звідки більшість новопризначених чиновників в уряді?<br> Чи можна повернути частину сплачених за навчання у вузах коштів?


Ірина Біла

Київ, 22 серпня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Розкриття злочину, пов’язаного з вбивством співробітника Головного управління боротьби з оргзлочинністю Романа Єрохіна призведе з “сейсмічних наслідків”, і “стане серйозним ударом по методах формування партійних списків” - цитує слова глави МВС Юрія Луценка газета “Комерсант”. Згадує видання і кількох фігурантів справи, що не так давно були переведені з Донеччини на Київщину. Про них – в статті “Слідство вийшло на труп”. Пише про прихід “донецьких” до Києва і газета “Київські відомості”. Але мова – про посади урядових чиновників, більшість з яких представлятимуть люди зі сходу. Зокрема, за підрахунками журналістів, з останніх 54 вакантних посад заступників міністрів 39 дісталися вихідцям з Донбасу. В цьому ж числі видання розповідає про порушення кримінальної справи проти співробітника Дніпропетровського аеропорту, за те, що він не дозволив приземлення літака, пасажирами якого були парламентарії з Партії регіонів. Стаття називається “Тюремне приземлення”.

Газета "Голос України" розповідає про деталі трагедії у Новобогданівці, де вже вкотре вибухнули снаряди на армійських складах. Чому це сталося? Хто винний і хто понесе покарання? Про це - у матеріалі “Новобогданівська традегія: третє коло пекла”. Під час презентації “Київміськбудом” чергової столичної новобудови пролунала думка, що київським будівельникам до снаги за десять років збудувати стільки соціального житла, аби в місті зникли квартирні черги, котрі тягнуться ще з радянських часів. Наскільки реальні такі заяви і що потрібно для здійснення таких намірів - з’ясовували кореспонденти столичної “Вечірки”.

Люди, котрі тільки поступили або вже вчаться на платних відділеннях інститутів, технікумів та училищ, можуть в кінці року подати податкову декларацію і повернути частину сплачених коштів. Докладніше такою можливістю цікавилися журналісти газети “Факти”.
XS
SM
MD
LG