Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 03:41

Луценко погрожує голодуванням, якщо суд продовжить йому арешт


Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко обіцяє з завтрашнього дня оголосити голодування, якщо Апеляційний суд візьме до уваги «абсурдні і надумані аргументи прокуратури» і залишить його надалі під вартою.

Про це він заявив сьогодні, виступаючи в Апеляційному суді Києва, який за поданням Генеральної прокуратури розглядає питання про подовження колишньому главі МВС терміну тримання під вартою ще на один місяць.

«Я готовий досидіти стільки, скільки треба, щоб довести свою правоту, але якщо це станеться, з завтрашнього дня я оголошую голодування, якщо суд не почує мене – я й далі ризикуватиму своїм здоров’ям, як і багато тих, хто сидить у СІЗО», – сказав Луценко.

Зі свого боку, слідчий Генпрокуратури Сергій Войченко, виступаючи в суді, заявив, що наполягає на необхідності подовження Луценкові терміну арешту. «Ті обставини, які фігурували при обранні Луценкові міри запобіжного заходу, не відпали і не змінилися», – сказав прокурор.

Водночас він підтвердив, що вчора колишній міністр завершив ознайомлення з матеріалами своєї кримінальної справи, підписавши у зв’язку з цим відповідний протокол.

Разом з тим, пояснюючи необхідність подальшого тримання екс-міністра під вартою, слідчий прокуратури наголосив, що у цій справі разом з Луценком до кримінальної відповідальності притягаються ще троє осіб, які не ознайомилися з матеріалами цієї кримінальної справи, а також з нею у повному обсязі не ознайомились адвокати Луценка і його громадський захисник (дружина) Ірина.

Між тим адвокати Луценка зауважили, що якщо лише це є основною перешкодою для зміни їхньому підзахисному міри запобіжного заходу, то вони готові прямо в залі суду написати заяву про відмову в подальшому ознайомленні з матеріалами справи.

Крім того, захисники колишнього міністра поінформували, що один з фігурантів вказаної справи, колишній водій Луценка Леонід Приступлюк, учора завершив ознайомлення з матеріалами справи. Більше того, він висловив бажання підписати протокол про закінчення цієї слідчої дії, але представники прокуратури не надали йому такої можливості.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG