Доступність посилання

ТОП новини

Соцпартія України має змінити керівництво, зокрема – голову партіїПро це заявив колишній перший секретар політради СПУ Йосип Вінський. На його думку, старт процесам оновлення дасть з’їзд СПУ, запланований на кінець вересня:

“Я висловився на політраді уже з цього приводу. Оскільки Олександр Мороз зрадив принципові політичні установки нашої партії, то я вважав би за необхідне, щоб він також подав у відставку. Ну, зрозуміло, що цього не відбулося, але пропоную делегатам з’їзду подумати про іншу кандидатуру”.

На думку колишнього першого секретаря політради СПУ, з’їзд мусить дати відповіді на принципові питання:

“Соцпартія залишається соціалістичною партією, чи вона перетворюється в “шістьорку”, яка обслуговує донецький клан. Бо мінімум десять ключових позицій програмних політрада і фракція порушила, ввійшовши в коаліцію з Партією Регіонів. Це є порушення ключових канонів програми партії. Бо вона полягає в боротьбі з кланами і олігархами. З’їзд має дати відповідь: партія як така вироджується в щось інше? Ну, це інша проблема, це інша партія...”

Крім того, Вінський вважає, що до мiжфракцiйного опозиційного об''єднання, яке створять восени в парламенті, увiйдуть 150-160 депутатiв iз фракцiї Соцпартiї, "Нашої України" та БЮТ.

Раніше Вiнський виступив проти входження соцiалiстiв до складу коалiцiї з Партiєю регiонiв та комунiстами і вийшов з політради СПУ.
XS
SM
MD
LG