- Вона робиться для того, щоб зміцнити місцеве самоврядування. На даний момент я думаю, важливіше центральна влада. Тому що треба посилити центральну владу, а вже потім наводити порядок на місцях.
- На місцеве більше, тому що місцеве самоврядування нічого не робить.
- Мені здається, вони там взагалі думають лише про себе, а не про народ. Кожен регіон окремо, люди бачитимуть, на що гроші здають, що влада для них робить.
- Насамперед, це має бути на благо народу України. Більше треба місцевим радам дати вирішувати всі питання на місцях, не прив’язувати до Києва, до центру.
- Ми, либонь, уже нікому не віримо. Вони обманюють людей, краще було б регіони, мені здається. Один з одного братимуть приклад ячи Господь його знає...
- Централізованої влади. Керувати має одна людина, не хочу , що були в кожному місті по князьку, господар має бути один.
- На місцеве більше, тому що місцеве самоврядування нічого не робить.
- Мені здається, вони там взагалі думають лише про себе, а не про народ. Кожен регіон окремо, люди бачитимуть, на що гроші здають, що влада для них робить.
- Насамперед, це має бути на благо народу України. Більше треба місцевим радам дати вирішувати всі питання на місцях, не прив’язувати до Києва, до центру.
- Ми, либонь, уже нікому не віримо. Вони обманюють людей, краще було б регіони, мені здається. Один з одного братимуть приклад ячи Господь його знає...
- Централізованої влади. Керувати має одна людина, не хочу , що були в кожному місті по князьку, господар має бути один.