Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Інгредієнти ідеальної шкіри.


Київ, 29 серпня 2006 року. У тих, хто має терпіння дивитися телерекламу, вже давно могло скластися враження, що більшої халепи, ніж боротьба з лупою або прищами, для людей немає. Виробники косметики з року в рік пропонують шампуні, креми та інші чудодійні рідини, мазі, порошки, розхвалюючи їх ледь не як гарантію ідеальної шкіри або еліксири вічної молодості. А чи не приховують при цьому деякі виробники можливі негативні наслідки використання препаратів? Єврокомісія рекомендувала тим, хто випускає і постачає косметику, інформувати споживачів про такі ефекти застосування їхньої продукції. Як виконуватимуть ці рекомендації, чи мають достовірну інформацію українські споживачі? Про це – “Звуки життя” “Інгредієнти ідеальної шкіри". З вами Олександр Лащенко.

Відповідно до рекомендацій Єврокомісії, споживачі можуть тепер звертатися до компаній письмово, телефоном або ставити питання в Інтернеті. А виробники зобов''язані відповідати на питання про можливі негативні ефекти від використання косметики. Що мають вказувати на упаковках? Про це розповідає лондонський кореспондент Радіо Свобода Олекса Семенченко.

Магазини, крамниці, де торгують косметикою, розплодилися в останні роки у кожному українському місті. У столиці їх – десятки. В одному з таких магазинів у центрі Києва побувала сьогодні кореспондентка “Звуків життя” Наталка Коваленко і оцінила, чи надають тут покупцям повну інформацію щодо продукції.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Споживач може дізнатися про можливі побічні ефекти у продавця - якщо запитає. А оскільки косметологія - ціла наука, то не всі здогадуються навіть про її основні засади. І часто-густо люди користуються не тим, що їм підходить, а тим, що потрапило під руку, або просто сподобалось. Результат - на обличчі - констатує Ірина Моїсеєва, головний лікар однієї із косметологічних клінік.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Італійці щодо косметики добре засвоїли – “Скупий платить двічі”. Не ціна, а якість косметики визначає вибір італійських жінок щодо кремів, помад та шампунів. Авторитетними помічниками у виборі є реклама, продавці-консультанти та лікарі - дослідила кореспондентка Радіо Свобода у Римі Наталка Кудрик.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Олена на власній шкірі (у прямому розумінні) відчула і побачила задоволення від поганої косметики. Ввечері скористалася маскою для обличчя, а вранці (прокинувшись та подивившись у дзеркало) себе не впізнала. Тепер Олена закликає любителів фарбуватися та мазатися пам’ятати ту ж саму, стару істину: “Скупий платить двічі”.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG