Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Фото на пам’ять.


Київ, 30 серпня 2006 року. Коли в дитинстві мені доводилося мандрувати без батьків - я завжди просив фотоапарат. Тато дозволяв мені взяти одну з його камер, однак це завжди супроводжувалось досить довгою лекцією з основ фотографії, та ще й на додаток я брав невеличку інструкцію - як правильно виставити експозицію, навести різкість тощо. Сучасним фотолюбителям навіть слів таких знати не обов’язково. Цифра дозволяє робити досить пристойні знімки навіть маленькій дитині. Чи більше стали фотографувати українці? Чи задовольняють їх ціни і якість фотопослуг? Про це сьогодні у поговоримо у Звуках Життя - "фото на пам’ять". З вами Микита Моісеєв.

Майже на кожному кроці нині можна купити фотоапарат, плівку або роздрукувати знімок - порівняно недорого. Це якщо порівнювати із цінами п’ятирічної давнини. Чи поспішають кияни поповнювати свої домашні фотоархіви - в одному з магазинчиків дізнавалась Наталка Коваленко.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Всю романтику і загадковість фотографування Саша відчула ще в дитинстві. Фотографувати любили і дід, і дядько і батько. Тато зачинявся на кухні, вимикав світло і проявляв плівку. Вперше фотоапарта - стару "Смєну" Саша взяла на море – тоді, з двох плівок, вдалими виявилися лише п’ятнадцять фотографій....

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Якщо навіть у вас є свій фотоапарат, то у Криму вам все одно не вдастся уникнути спілкування з фотографами. Цим бізнесом промишляють у сезон як самі мешканці півострова так і приїжджі заробітчани - разом із братами меншими - пітонами, мавпами, папугами.... У Судаку вам запропонують лицарські обладунки, на Ай-Петрі - татарський костюм і верблюда... Як фотографи залучають клієнтів - точно знає сімферопольський кореспондент Радіо Свобода Володимир Притула.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Юрію Кривенку шістнадцять років тому батьки подарували хлоп”ячу мрію – фотоапарат. Вони не здогадувалися, що подарунок буде настільки цінним - фактично дитина отримала професію. Тепер Юрій - фотограф у найвідоміших журналах...Як зробити кар’єру тому, хто бачить цей світ фотознімками? Юрій розповів Лесі Штогрин....

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG