Доступність посилання

ТОП новини

Україна готова розглянути можливість направлення миротворців у Ліван


Про це сьогодні журналістам у Львові сказав міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Про це сьогодні журналістам у Львові сказав міністр оборони України Анатолій Гриценко.

«Рішення про направлення українського миротворчого контингенту до Лівану ще не прийнято, зараз проводяться попередні консультації з ООН», - сказав він. Міністр зазначив, що зараз ООН визначає підрозділи, які потрібні для виконання миротворчих місій в цьому регіоні.

«Попередньо ми готові розглянути можливість направлення у Ліван механізованого батальйону або інженерного батальйону, або батальйону матеріального забезпечення, або роти військової поліції – ми маємо такі можливості», - повідомив міністр.

Водночас він наголосив, що таке рішення приймає РНБОУ, затверджує Президент та остаточно розглядається Верховною Радою. «Поки що до практичного вирішення цього питання ми ще не приступили», - додав він.

Крім того, міністр зазначив, що українські миротворці отримують менше грошове забезпечення, ніж миротворці інших держав. Він зауважив, що з одного боку це несправедливо, але це є віддзеркаленням економічного становища в країні. На його думку, з ліквідацією диспропорції у грошовому забезпеченні працівників різних силових структур буде ліквідовуватись різниця в грошовому забезпеченні українських миротворців та інших. «Зараз цього ми зробити не можемо», - додав міністр.
XS
SM
MD
LG