Доступність посилання

ТОП новини

Сесію Львівської міськради заблокували журналісти


Понад 140 представників ЗМІ вимагають від депутатів припинити псевдореставрацію центральної частини Львова.

Вони звинувачують мера міста Андрія Садового в ігноруванні думки фахівців, громади міста, а також журналістських матеріалів про руйнування історичної частини Львова.

Представники ЗМІ зустрічали депутатів у сесійному залі із жалобними опасками, як символ смутку за Львовом, якого уже ніхто не побачить. “Під прикриттям підготовки до ювілею Львова відбувається нищення його історії, архітектури, духу стародавнього міста”, - мовиться у заяві.

Відтак журналісти вимагають створити спеціальну депутатську комісію і вивчити обставини і наслідки псевдореставрації історичної частини міста, а також використання грошей.

Журналіст Роман Онишкевич: “Ми апелюємо до сумління людей, які відповідають за долю міста”.

Андрій Салюк, голова Фонду збереження пам’яток архітектури Львова розповів Радіо Свобода, що саме зруйноване новою міською владою. “Використання нетрадиційних для пам’яток - охоронного процесу матеріалів як, скажімо, бетонування бруківки, фарбування каменю скульптур фонтанів”.

Більшість депутатів підтримали журналістську акцію і створять спеціальну комісію, яка назве винуватців вандалізму у центрі міста.
XS
SM
MD
LG