Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Краса-рятівниця.


Київ, 8 вересня 2006 року. У 9-й день 9-го місяця року у світі відзначають День краси. В багатьох містах і країнах цього дня вересня проводять конкурси краси. Але вшановують не лише численних “міс”, а й тих представниць слабкої статі, що не підпадають під стандарт “90-60-90”. Адже краса є у кожної жінки або чоловіка – якщо не зовнішня, то внутрішня. Чи збігаються її ідеали у різних народів? Чи схожі вони у різних куточках самої України? Напередодні Всесвітнього дня краси про це говорять “Звуки Життя” "Краса-рятівниця". З вами Микита Моісеєв.

Люди напевно так влаштовані, що спершу саме зовнішній бік привертає увагу. Тому і про красу багато хто міркує, як про зовнішній чинник - і часто плутає її з модою. У намаганні бути красивими стають модними і особливо це помітно у великих містах - Києві, Харкові, Львові та інших мегаполісах. Але серед кримських татар ще досить важливими складниками краси є моральні якості - каже кореспондент Радіо Свобода у Симферополі Володимир Притула.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

"Які люди для Вас є красивими та неповторними?" З таким запитанням "Звуки життя" звернулися і до підлітків, і до малюків у дитячому садочку, і до тих, кому за шістдесят.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Еталонами зовнішньої краси у США часто називають голлівудських “зірок”, - зазначає американський кореспондент Радіо Свобода Юрій Дулерайн. За його словами, у гонитві за вродливістю американки витрачають більше грошей, ніж Пентагон на субмарини. І як і всюди, в Америці не відносять до вродливих товстунів. Але чимало людей із зайвою вагою не соромляться і навіть відстоюють громадянські права гладких.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Краса насправді є скрізь - треба лише уважно придивитись, вміти її побачити. Цим правилом звичайні люди рідко користуються в житті, інша справа - художники, для яких існування полягає часто саме у пошуку краси. Лесь Подерев’янський, котрий як художник менше відомий широкому загалові, поділився зі “Звуками Життя” секретом - де ж знайти красу?

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG