Доступність посилання

ТОП новини

"Народний рух Україна" вважає неможливою свою участь в антикризовій коаліції й допускає участь у коаліції національної єдності


Таке рiшення ухвалило керівництво партiї на своєму засiданнi перед торжествами з нагоди 17-рiччя установчих зборiв НРУ. Напередодні, міністр юстиції Роман Зварич, заявив, що угоду про коаліцію планують підписати в понеділок.


Таке рiшення ухвалив Центральний провiд партiї на своєму засiданнi перед торжествами з нагоди 17-рiччя установчих зборiв НРУ.

"Щойно вiдбулося засiдання Центрального проводу, який ухвалив рiшення про неможливiсть участi в iснуючiй антикризовiй коалiцiї, i водночас доручив полiтрадi взяти участь у переговорах про створення коалiцiї нацiональної єдностi, у розробцi тексту угоди, у розробцi програми уряду i регламенту роботи коалiцiї", - заявив лiдер НРУ, мiнiстр закордонних справ України Борис Тарасюк журналiстам у Києвi в суботу.

НРУ входить до блоку "Наша Україна" разом з партiями Християнсько-демократичний союз, "Народний Союз "Наша Україна", Партiєю промисловцiв i пiдприємцiв України, Конгресом українських нацiоналiстiв, Українською республiканською партiєю "Собор".

Напередодні, міністр юстиції Роман Зварич, заявив, що угоду про коаліцію планують підписати в понеділок.

За словами міністра юстиції і народного депутата від «Нашої України», експертна група погодила базовий документ, який вимагає тільки редакційних, а не змістовних змін.

У суботу цей документ мають подати на розгляд переговорної групи, цитує Зварича прес-служба «Нашої України».

У текст угоди переносять засади Універсалу національної єдності і конкретизують їх, додав Зварич.

Він також запевнив, що розколу в «Нашій Україні» через підписання коаліційної угоди не буде.

Представниця Партії регіонів Олена Лукаш заявила, що представники різних політичних сил не мають гострих суперечностей навколо тексту коаліційної угоди, повідомляє «Українська правда».

7 липня цього року лiдери фракцiй Партiї регiонiв, Соцпартiї i Компартiї пiдписали угоду про створення антикризової коалiцiї.
XS
SM
MD
LG