Доступність посилання

ТОП новини

У Сполучених Штатах Америки хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв терактів 11 вересня 2001 року


Тоді загинули близько 3-х тисяч людей.

Тоді загинули близько 3-х тисяч людей. Мер Нью-Йорка Майкл Блумберг зауважив:

“П’ять років минуло, а ми досі разом, як один. Ми повертаємося сюди, щоб згадати цю річницю і кожну людину, яка тут загинула – тих, кого ми знаємо, і кого – ні. Згадка про них – у наших серцях”.

Американський держсекретар Кондоліза Райс заявила, що попри всі заходи безпеки США не є повністю безпечною країною:

“Я думаю, це зрозуміло, що ми зараз живемо у більшій безпеці, але не повністю безпечно. Ми багато зробили, щоб почуватися безпечно в нашій країні, у наших портах, аеропортах. У нас зараз значно сильніша розвідувальна служба”.

НАТО має продовжувати боротьбу з тероризмом.

Про це заявив Генеральний секретар Альянсу Яап де Хооп Схеффер на церемонії п’ятої річниці трагедії 11-го вересня в Сполучених Штатах.

“П’ять років тому більшість людей усвідомлювили, що ніколи не забудуть 11 вересня, але вони мало знали, наскільки великий вплив залишать ті події в кожному з нас”, - заявив керівник НАТО.

Він нагадав, що альянс та його країни на практиці підтримували Сполучені Штаті у той момент, але виклик тероризму є глобальним. “Жахливі атаки в різних місцях - від Мадрида і Лондона, Близького Сходу до Кабула й Балі нагадують нам, що тероризм залишається загрозою для всіх нас. Ось чому у цю річницю 11 вересня ми також пам’ятаємо всіх інших жертв тероризму”, - сказав де Хооп Схеффер.

За його словами, саме тому НАТО присутнє в Афганістані - колисці подій 11-го вересня, саме тому альянс проводить операції для підвищення безпеки. Генеральний секретар НАТО заявив, що альянс повинен продовжувати боротися з тероризмом. Він також подякував всім країнам, які допомагають НАТО в цій боротьбі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG