Доступність посилання

ТОП новини

Українська преса: Чим журналістам запам’яталося вчорашнє парламентське засідання? Як нищаться карпатські ліси? Які останні ініціативи Міністерства юстиції?


Ірина Біла


Від часів існування українського парламенту уявлення депутатів про те, як повинна діяти справжня опозиція, не зазнали суттєвих змін. – стверджує газета “День”, і відразу ж розповідає про вчорашню бійку у Верховній Раді та блокаду трибуни фракцією БЮТ. Утім, не менш напруженими та видовищними обіцяють зробити представники фракції Блоку Юлії Тимошенко і сьогоднішнє парламентське засідання. Докладніше про поєдинки та причини, що до них призводять – в статті “Пристрасті за тарифами”. “Депутати знову б’ються” – у публікації під таким заголовком “Газета по-київськи” розповідає про те, як “вперше в новому політичному сезоні зчепились регіонали та бютівці”. Кулачні бої в парламенті, вже давно не новина, пише далі газета. Просто змінився статус учасників. Але якщо заряд активності Юлії Володимирівни не дивує журналістів, то принаймні у них з’являються нові запитання. Серед них: чи здатна лідерка БЮТ вижити в парламентській рутині? Чи вистачить їй хитрощів не лізти на амбразуру, а іноді йти в обхід, як роблять нормальні герої? Чи вистачить самовладання, щоб контролювати донецьких у владі, і мудрості, аби часом визнавати їхні успіхи? Про це розмірковує парламентарій з фракції БЮТ Дмитро Видрін.

В жовтні прожитковий мінімум збільшиться і становитиме 472 гривні. Відповідно збільшаться і всі соціальні виплати. Наскільки? Про це розповідає газета “Факти” на шпальті “Гроші”.

Про нищення лісів у Національному природному парку “Гуцульщина”, що в Карпатах пише газета “Голос України”. “Дерев тут уже чи не менше, ніж пеньків. Вони біліють скрізь - свіжі й здорові. Навколо ніби великі мурашники -- купи накиданого зеленого гілля. Вони прикривають місця, де недавно росли сосни, смереки, буки.” – так ділиться своїми враженнями від відвідин заповідного лісу журналіст парламентської газети.

“Знову запахло димом вітчизни. І не солодким, і не приємним – гіркувато-тютюновим” – так розпочинається публікація в газеті “Київські відомості”. Присвячена вона новим рекламним ініціативам Мінюсту, котрий активно взятися боротися з курцями. Докладніше про радикальні надписи на рекламних щитах, які пропонують чиновники з міністерства, можна ознайомитися в статті “Мамо, чому я імпотент?”.
XS
SM
MD
LG