Доступність посилання

ТОП новини

В Києві відкрився перший міжнародний фестиваль “Віртуози планети”.


Леся Олійник Київ, 14 вересня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Сьогодні в Києві, в Національній філармонії України відкрився перший Міжнародний фестиваль „Віртуози планети”. Він розпочався симфонічним концертом в Національній філармонії України.

Перший міжнародний фестиваль „Віртуози планети” триватиме три дні. Фестиваль заснував Міжнародний благодійний фонд конкурсу імені Володимира Горовиця. Організатори мають намір проводити його щорічно. Перший фестиваль вони присвятили 50-річчю з дня заснування Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів. Тому у ньому візьмуть переможці змагань, які входять до цієї поважної організації.

14 учасників фестивалю презентують виконавське мистецтво України, Франції, Гонконга, Угорщини, Німеччини, Японії, Італії та Кореї. Україну представлять відомі співаки Володимир Гришко, Сергій Магера та Ольга Микитенко. До Києва прибув син відомого російського письменника Федора Солженіцина, Ігнат Солженіцин. Він є головним диригентом Філадельфійського симфонічного оркестру. На фестиваль в Україну його запросили як почесного гостя. Під орудою Ігната Солженіцина прозвучить десята симфонія Дмитра Шостаковича. Її виконання американський диригент присвятив сторічному ювілею видатного композитора.

Фестиваль відкрився концертом скрипалів та піаністів з Японії, Угорщини, Гонконгу та Франції у супроводі Симфонічного оркестру Національної філармонії. Першим прозвучав Концерт Паганіні у виконанні французького скрипаля Олів’є Пате.
XS
SM
MD
LG