Доступність посилання

ТОП новини

290 мільйонів євро виділив Євросоюз для реалізації 4 проектів в Україні наступного року


Взяти участь у них можуть області, розташовані поблизу європейського кордону. Про це повідомила Данута Хюбнер, член Єврокомісії з регіональної політики, яка сьогодні бере участь у міжнародному економічному форумі у Львові.

Євросоюз не задоволений тим як Україна освоїла надані кошти, повідомила Радіо Свобода Данута Хюбнер. Аби отримати фінансову підтримку в наступному році українські регіони мають запропонувати фахові проекти які стосуються транскордонного співробітництва. “Дуже хочемо і Євросоюз і я, як полька, співпрацювати з Львівщиною”.

Завтра у Києві єврокомісар зустрінеться з президентом України і прем’єр-міністром. Мова йтиме про вступ України до СОТ та про потребу інвестувань в інфраструктуру західного кордону України. Важливо, аби парламент ухвалив закони, відсутність яких заважає вступу України до СОТ, зазначила Данута Хюбнер. Українські урядовці повинні інвестувати в прикордонну інфраструктуру. Адже необхідно збільшувати кількість прикордонних переходів, яких нині надто мало для нормального перетину кордону.

У проекті бюджету на 2007 рік український уряд не передбачив гроші для облаштування кордонів з країнами – членами ЄС.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG