Доступність посилання

ТОП новини

Доля міністрів від блоку «Наша Україна» вирішиться наступного тижня


Про це заявив мiнiстр у справах сім''ї, молоді та спорту Юрiй Павленко журналiстам у суботу.

Про це заявив мiнiстр у справах сім''ї, молоді та спорту Юрiй Павленко журналiстам у суботу.

Сам Юрій Павленко ще не написав заяву, однак запевнив журналістів, що відставки не боїться, хоч i склав депутатськi повноваження, повiдомляє «5 канал».

«У цьому випадку не йдеться про бажання конкретного мiнiстра. А йдеться про можливiсть повноцiнної реалiзацiї Унiверсалу, програми президента України Вiктора Ющенка нинiшнiм урядом. Це є головним, а не доля конкретних людей. Ми були делегованi в уряд партiєю i блоком «Наша Україна», – зазначив мiнiстр.

А депутат фракцiї «Наша Україна» В''ячеслав Кириленко заявив, що переговори щодо створення широкої коалiцiї можуть вiдновитися, якщо Унiверсал нацiональної єдностi буде ухвалений у парламентi як документ.

«На мiй погляд, широка коалiцiя може вiдбутися тiльки в тому випадку, якщо Унiверсал нацiональної єдностi буде пiдтриманий в поiменному режимi як документ Верховною Радою», – заявив В''ячеслав Кириленко в iнтерв''ю тижневику «Дзеркало тижня», опублiкованому в суботу.

На думку депутата, у цьому випадку Унiверсал «стане полiтико-правовою реальнiстю, не дотримуватися якої стане надзвичайно важко i незручно».

В''ячеслав Кириленко наголосив, що саме пiдписання Унiверсалу зробило можливим створення чинного уряду i внесення кандидатури Віктора Януковича на посаду прем''єр-міністра.

«Якщо Партiя регiонiв не готова або не хоче виконувати положення Унiверсалу, то наслiдком цього може бути лише відставка прем''єра i всього Кабiнету», – зазначив депутат.

За квотою вiд блоку «Наша Україна» в уряд Вiктора Януковича призначенi мiнiстри юстицiї Роман Зварич, у справах сiм''ї, молодi та спорту Юрiй Павленко, охорони здоров''я Юрiй Поляченко, культури i туризму Iгор Лiховий. Також міністром з питань надзвичайних ситуацiй був певний час Вiктор Балога, який 15 вересня став главою президентського секретарiату.

А квоту президента становлять мiнiстр оборони – Анатолiй Гриценко i мiнiстр закордонних справ – Борис Тарасюк.
XS
SM
MD
LG