Доступність посилання

ТОП новини

Президент погодиться зі змінами засад внутрішньої і зовнішньої політики, тільки якщо вони будуть дійсно актуальні для України


За словами Віктора Ющенка, зміни до Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики України будуть доцільні й виправдані, якщо вони відобразять визначальні позиції Універсалу національної єдності.

За словами Віктора Ющенка, зміни до Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики України будуть доцільні й виправдані, якщо вони відобразять визначальні позиції Універсалу національної єдності. Зокрема, йдеться про такі важливі теми, як євроатлантична інтеграція, нові економічні, соціальні й гуманітарні пріоритети.

Водночас президент наголосив у суботу, що не погодиться зі змінами, які мали б на меті «повернути документ у бік консервації, особливо тих політичних подій і поглядів, які виникли в Україні останніми роками».

Днями прем’єр-міністр України Віктор Янукович висловив бажання, щоб Верховна Рада переглянула Закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики.
XS
SM
MD
LG