Доступність посилання

ТОП новини

Антикризова коаліція та “Наша Україна” можуть поновити переговори


Представники більшості вважають, що результатом третього з''їзду "Народного союзу "Наша Україна" стане початок нового етапу переговорiв iз коалiцiєю, заявила координатор парламентської бiльшостi, лiдер фракцiї Партiї регiонiв Раїса Богатирьова. Сьогодні ж міністр юстиції Роман Зварич, який подав у відставку, не виключив, що переговори про створення широкої коаліції можуть поновитися.


Представники більшості вважають, що результатом третього з''їзду "Народного союзу "Наша Україна" стане початок нового етапу переговорiв iз коалiцiєю, заявила координатор парламентської бiльшостi, лiдер фракцiї Партiї регiонiв Раїса Богатирьова.

Сьогодні ж міністр юстиції Роман Зварич, який подав у відставку, не виключив, що переговори про створення широкої коаліції можуть поновитися:

“Протягом цього тижня можуть бути ухвалені певні рішення. Поки що рішення “Нашої України” залишається незмінним. Але я не виключаю, що можуть бути прийняті інші позиції. Залишається незмінним той факт, що у зв’язку з певними політичними позиціями міністри від “Нашої України” подали заяви про свою відставку. Але є відповідна процедура і вона має бути дотримана”.

Минулого тижня “Наша Україна” офіційно заявила про перехід в опозицію. Після цього чотири “помаранчевих” міністри подали до секретаріату Верховної Ради заяви про відставку.
XS
SM
MD
LG