Доступність посилання

ТОП новини

Лідер білоруської опозиції Олександр Мілинкевич закликає владу України більш твердо оцінювати ситуацію із правами людини в Білорусі


Він також наголосив, що для Білорусі надзвичайно важлива підтримка України i українських громадян на майбутніх місцевих виборах у Білорусі, якi призначені на 14 січня 2007 року.

На прес-конференції у Києві Олександр Мілінкевич заявив, що з офіційними особами в Україні в нього було мало зустрічей, зокрема він провів зустріч із міністром закордонних справ України Борисом Тарасюком та зустрівся з лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

На його думку, ініціатива таких зустрічей повинна виходити від української сторони – всі його зустрічі в Європі були проведені з ініціативи керівників європейських країн.

«Я вважаю це правильним, я не керівник держави, не прем''єр-міністр, ініціатива, мені здається, повинна бути не моя», – заявив білоруський опозиціонер.

Водночас, він заявив, що не засуджує українську владу, оскільки розуміє, що країни в усьому світі, коли межують із диктатурою, звичайно поводяться обережно.

Лідер об''єднаної білоруської опозиції Олександр Мiлiнкевич також наголосив, що для Білорусі надзвичайно важлива підтримка України i українських громадян на майбутніх місцевих виборах у Білорусі, якi призначені на 14 січня 2007 року.
XS
SM
MD
LG