Доступність посилання

ТОП новини

Огляд української преси


Ірина Біла Київ, 17 листопада 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Звідки на людину скільки хвороб? На яку компенсацію можуть розраховувати вкладники ліквідованих банків? Наскільки подешевшає проїзд у міжміських автобусах?

Городяни нерідко остерігаються вживати сиру воду з крана. Відлякує не лише специфічний запах хлорки, а й застереження деяких фахівців: під час хлорування залишаються канцерогенні сполуки, які впливають на дітородну функцію. За даними Всесвітньої організації охорони здоров''я, 80% хвороб спричиняє питна вода низької якості. Невже українці приречені на вимирання, запитує "Голос України". Відповідь у матеріалі "Три проти води, або Чи завжди вона добра".

У цьому ж числі парламентського видання можна довідатися, якими дванадцятьма пільгами мають право користуватися ветерани праці та чи можуть інваліди замість санаторно-курортної путівки отримати грошову компенсацію. Нинішній Кабмін збирається відмінити ініційований ще урядом Юлії Тимошенко перехід до єдиних тарифів на електроенергію. Відтак промисловим підприємствам Східної України не доведеться сплачувати вдвічі більше, ніж зараз. Як пише газета “Комерсант-Україна”, посилаючись на думку експертів, це рішення лобіює інтереси наближених до членів уряду фінансово-промислових груп.

Вкладники ліквідованих банків не можуть розраховувати на повну компенсацію своїх коштів. Як стверджує видання “Сейчас”, клієнти зможуть претендувати на суму 1200 гривень від держави, і до 15 тисяч – від Фонду. Отож перед тим, як довірити солідні кошти якомусь банку, варто прискіпливо вивчити його репутацію. В Україні знизяться тарифи на проїзд у міжміських автобусах. Причина – зменшення цін на бензин. Міністерство транспорту обіцяє знижку на окремих маршрутах до 25%. Хоча, як стверджує газета “Сегодня”, навряд чи ціни зменшаться на чверть. Хіба що на 3–10 %.

Якщо хтось вирішив, що платить за житловий кредит надто багато, він може змінити банк, заощадивши кілька тисяч доларів. У цьому переконують читачів журналісти газети “Факти” і розповідають, як це зробити.

Мало не в кожної людини є, на її думку, вада зовнішності, яку варто було б виправити. Але під скальпель хірурга лягти наважуються далеко не всі. Адже операція – це не тільки чималі гроші, а й певні ризики. Докладніше про ці ризики розповідає газета “Україна молода”.
XS
SM
MD
LG