Доступність посилання

ТОП новини

Уряд Віктора Януковича за 100 днів своєї роботи не виконав жодного з пунктів Універсалу національної єдності, вважає Віктор Ющенко


Він нагадав, що саме завдяки підписаному Універсалові й сформували цей уряд. Серед претензій до Кабміну за підсумками 100 днів його роботи президент України також назвав управління деякими ринками, зокрема, ринком зерна. Голова держави також не задоволений переговорами, які ведуть із Росією про постачання газу. Президент також нагадав про заяву, яку Янукович зробив у Брюсселі й яку розцінили як перегляд євроатлантичного курсу України.


Про це президент України заявив в інтерв’ю кільком українським телеканалам.

«Якщо говорити про пріоритети, які були вказані в Універсалі, то за 100 днів я не можу згадати жодного, про який б можна було б відзвітувати, дивлячись в очі, перед виборцями, партійними колегами, різними інститутами влади», — сказав Ющенко.

Він нагадав, що саме завдяки підписаному Універсалові й сформували цей уряд.

Серед претензій до Кабміну за підсумками 100 днів його роботи президент України також назвав управління деякими ринками, зокрема, ринком зерна. Ющенко вважає, що квотування експорту зерна, розпочате урядом, призведе до того, що його експортом буде займатися тільки одна структура.

Голова держави також не задоволений переговорами, які ведуть із Росією про постачання газу. За словами Ющенка, логіка формування ціни на газ для України не зрозуміла: «Якщо це політична ціна – 130 доларів (за тисячу кубометрів газу), то в нас буде щороку перед груднем ситуація аналогічна тій, котра є».

Президент також нагадав про заяву, яку Янукович зробив у Брюсселі й яку розцінили як перегляд євроатлантичного курсу України.

Разом із тим Віктор Ющенко припустив, що 100 днів роботи цього уряду ще не можуть бути показовими: «Це все-таки 100 днів, це, можливо, команда тільки партитуру отримала й починає настроювати інструменти».
XS
SM
MD
LG