Доступність посилання

ТОП новини

Акція «16 днів без насильства» стартувала в Одеській області


Вона спрямована на боротьбу проти насильства у сім’ї та торгівлі людьми.

Вона спрямована на боротьбу проти насильства у сім’ї та торгівлі людьми. Організатор акції — Одеська обласна держадміністрація, а участь ній беруть представники близько десятка громадських організацій.

У рамках акції управління у справах молоді і спорту Одеської обласної державної адміністрації проведе кілька семінарів і конференцій. Рекомендації, визначені учасниками заходів, передадуть Кабінетові міністрів, щоб їх включили до матеріалів відповідних парламентських слухань.

Активісти громадських організацій, які працюють в Одеській області, переконані, що влада вчасно звернула увагу на проблеми насильства у сім’ї та торгівлі людьми, — а ці проблеми набувають особливої гостроти. Приміром, цього року міліція зареєструвала майже 250 осіб, які здійснили насильство у сім’ї. У 35 випадках батьки позбулися прав на дитину.

Зросла на Одещині і кількість випадків торгівлі людьми. Найчастіше від такого насильства потерпають жінки. «Це жінки бідні, без належної освіти і з неблагонадійних сімей», — повідомила Радіо Свобода заступник голови громадського руху «Віра, Надія, Любов» Ольга Костюк.
XS
SM
MD
LG