Доступність посилання

ТОП новини

Євразійська молодь проти України.


Володимир Притула Сімферополь, 30 листопада 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Євразійська спілка молоді Криму збирається об’єднати всі проросійські молодіжні організації півострова. Місцеві експерти кажуть, що це вірна ознака наближення парламентських виборів у Росії. Там “кримську карту” знову розігруватимуть.

Активісти Євразійської спілки Криму на прес-конференції.
За словами координатора Євразійської спілки молоді Криму одинадцятикласника однієї із бахчисарайських загальноосвітніх шкіл Кості Книрика, “євразійська” молодь здатна серйозно впливати на політичну ситуацію в Криму. До цього дня “євразійці” провели кілька масових акцій, найбільший резонанс із яких мало публічне топтання помаранчевих повітряних кульок і прапорів у річницю Помаранчевої революції. Тепер молоді проросійські радикали збираються пропагувати в Криму “євразійство”, брати участь в акціях інших антиукраїнських організацій та об’єднувати проросійську молодь.

“Правильно орієнтовані на Росію”

На сьогоднішній прес-конференції у Сімферополі Костянтин Книрик назвав три вектори роботи Євразійської спілки молоді у Криму: “Першочергове завдання – це пропаганда ідей євразійства, другий аспект – проведення та участь у політичних акціях, які мають конкретну дію, і третє – це договірна співпраця з усіма проросійськими молодіжними організаціями, з організаціями правильно зорієнтованими на Росію”.

А серед “правильно орієнтованих на Росію” Костянтин Книрик назвав севастопольський “Прорив”, сімферопольський Російський молодіжний центр, Рух проти нелегальної іміграції та інші радикальні проросійські організації.

Юні “вітренківці” вже відгукнулися

Активісти Євразійської спілки Криму на акціях протесту.
Поки що на заклик про співпрацю відгукнулися юні “вітренківці” з “Молодої гвардії” ПСПУ, каже її представник Володимир Кирєєв: “З приводу співпраці – антиНАТО і братство слов’янських народів – це ті теми, за якими ми з Євразійською спілкою молоді тісно співпрацюємо”.

Це свідчить про наближення виборів у Російській Федерації?

Тим часом політичні експерти появу великої кількості нових проросійських організацій називають вірною ознакою виборів, що наближаються. Цього разу – у Російській Федерації.

За словами аналітика Андрія Іванця, кримська тема – досить популярна в Росії, тож “кримську карту” розігруватимуть більшістю російських політичних сил. І саме цим можна пояснити активізацію в Криму численних проросійських організацій, які орієнтуються на різні структури всього політичного спектру Росії, вважає Андрій Іванець.

Втім, дехто з місцевих політологів таку активізацію ще пов’язує із збільшення обсягів фінансування Москвою “програм підтримки співвітчизників за кордоном”.
XS
SM
MD
LG