Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси. За що Микола Азаров нагородив Костянтина Затуліна? Чому Бориса Тарасюка не пустили на засідання Кабміну? Кого підозрює Скотланд Ярд у вбивстві Олександра Литвиненка?


Ірина Біла Київ, 7 грудня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Газета “Україна молода” розповідає про “нечуваний прояв антиетикету представником влади України: перший віце-прем''єр-міністр уряду Микола Азаров вручив орден «За відродження України» І ступеня відомому українофобу, депутату Російської Думи Костянтину Затуліну”. Нагорода хоч, дякувати Богу, не державна, зазначає далі видання, це орден Українського фонду співпраці, почесним головою якого є Азаров.

А ось очолює цей Фонд, як пояснив журналістам “Газети по-українськи” сам Костянтин Затулін, голова Української православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир. За що саме його нагородили, депутат Російської Думи точно сказати не може. Припускає, що через активну суспільну діяльність в Україні. У цьому ж числі, але вже на першій шпальті, “Газета по-українськи” розповідає, як міністра закордонних справ Бориса Тарасюка не пустили на засідання Кабміну. Причина: в уряді вважають, що ніби Тарасюка незаконно поновлено на посаді глави зовнішньополітичного відомства. Віце-прем’єр з гуманітарних питань Дмитро Табачник назвав рішення Президента не відпускати Тарасюка з посади міністра – політичним зґвалтуванням. А сам Тарасюк дії урядовців – “безпрєдєлом”. Докладно розповідає про сутичку в Кабміні і газета “Комерсант-Україна”. Особливу увагу журналістів привернув міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов, який голосно кликав коменданта, щоб той не пустив Тарасюка на урядове засідання. Подробиці – в рубриці “Криза влади”.

“Газета по-київськи” розповідає, як антикризова коаліція “успішно проштовхнула проект держбюджету-2007 у другому читанні. “Антикризовики” знали, за що голосують – адже бюджет поновлює заморожені Вільні економічні зони і піклується про розвиток важкої промисловості”. Докладніше коментарі журналістів – у статті “Хто отримає наші грошики”.

“Лондонський стадіон отруєний полонієм” – у статті під таким заголовком газета “Сегодня” розповідає, про підтвердження версії британських ЗМІ, що до отруєння екс-полковника ФСБ Олександра Литвиненка причетні росіяни, що приїхали в Лондон ніби на матч ЦСКА – “Арсенал”. Так, головний підозрюваний у Скотланд Ярду – колишній офіцер КДБ, а нині підприємець Андрій Луговий, що приїхав з друзями та сім’єю саме на цей матч. Міністерство охорони здоров’я Великобританії заявило, що ледь помітні сліди полонія-210 знайдені в деяких спец секторах цього стадіону.
XS
SM
MD
LG