Доступність посилання

ТОП новини

У Києві розпочалася зустріч міністрів оборони України та Росії


22 грудня у Києві має відбутися засідання Міждержавної комісії Ющенко-Путін, де, серед іншого, мають обговорити і питання військової сфери.

Військові делегації України і Росії під головуванням міністрів оборони Анатолія Гриценка та Серґея Іванова планують обговорити питання двостороннього військового та військово-технічного співробітництва, участі у першому засіданні Підкомітету з питань безпеки Українсько-російської міждержавної комісії.

Президент України Вiктор Ющенко зустрiнеться з мiнiстром оборони Росiї Сергеєм Iвановим у четвер, повiдомляє прес-служба глави держави.

22 грудня у Києві має відбутися засідання Міждержавної комісії Ющенко-Путін, де, серед іншого, мають обговорити і питання військової сфери.

На думку екс-керівника Парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Георгія Крючкова, від сьогоднішньої зустрічі Гриценка та Іванова не варто очікувати чогось особливого:

“Буде підтверджено, що будемо співробітничати, можливо, підпишуть ще якийсь документ, але це особливого значення не має... Я чогось особливого від цього засідання не очікую. Потрібно домовлятися по тих питаннях, де є розходження. Скажімо, є низка питань по Чорноморському флоту. Там було визначено, які треба укласти угоди. Цього не зроблено, тож це треба зробити. Треба узгодити, у яких питаннях ми будемо співробітничати при проведенні навчань”.

Не очікує сенсацій від нинішнього засідання Підкомітету і експерт Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь:

“Сторони відзначать, що все у нас розвивається досить добре, є потенційні тенденції до розвитку, є певні проблеми, зокрема, Чорноморський флот, є проблеми у розвитку певних проектів у військово-технічному співробітництві, але загальна тональність буде позитивна”.
XS
SM
MD
LG