Доступність посилання

ТОП новини

Парламент не зміг подолати вето Президента на держбюджет-2007 і відправив його на доопрацювання


За ухвалення закону про бюджет у цілому в п’ятницю проголосували 248 депутатів за необхідних 300. Верховна Рада доручила бюджетному комiтету спiльно із представниками Кабiнету Мiнiстрiв i Секретарiату Президента доопрацювати закон про бюджет i винести його на розгляд парламентом 19 грудня.


За ухвалення закону про бюджет у цілому в п’ятницю проголосували 248 депутатів за необхідних 300.

Перед спробою подолати вето, парламентарі розглянули поправки Президента і погодилися з однією, що стосується обмеження пенсій депутатам. З іншими антикризовики і урядовці не погоджуються.

Перший віце-прем’єр міністр Микола Азаров заявив:

“З’являється думка, що, начебто, існують такі проекти, від яких потрібно відмовитися і економіку потрібно розвивати через збільшення вживання кефіру нашими пенсіонерами. Я ставлю собі просте питання, скільки потрібно кефіру додатково випити нашим пенсіонерам, щоб побудувати міст через Дніпро. Абсолютно абсурдні ідеї, при яких бюджет розвитку перетворюється у бюджет проїдання, приведуть до краху нашу економіку”.

Натомість парламентська опозиція вважає, що кошти, необхідні для врахування поправок Президента, можна знайти. “Нашоукраїнець” Петро Порошенко пояснив:

“Маючи 27 мільярдів гривень, які у більшості своїй спрямовані на бізнесову підтримку певних бізнесових структур, від цих коштів забрати хоча б два мільярди гривень, щоб пенсіонери отримали пенсію, збільшити мінімальну заробітну плату, збільшити надходження до місцевих бюджетів, збільшити надходження пенсійного фонду, замість цього чомусь ми почули розмову про кефір”.

Верховна Рада доручила бюджетному комiтету спiльно із представниками Кабiнету Мiнiстрiв i Секретарiату Президента доопрацювати закон про бюджет i винести його на розгляд парламентом 19 грудня.

На початку цього тижня Віктор Ющенко ветував держбюджет-2007, повернувши його до парламенту зі своїми пропозиціями.

Президент рекомендує переглянути розміри прожиткового мінімуму й мінімальної зарплати.
XS
SM
MD
LG