Доступність посилання

ТОП новини

Президент України Вiктор Ющенко називає відносини України з Південною Кореєю партнерськими


Президент Південної Кореї наголосив, що покладає великі надії на розвиток двосторонніх відносин держав.

Президент України Вiктор Ющенко та Президента Республіки Південна Корея Ро Му-Хйона під час офіційної зустрічі. Сеул, 18 грудня 2006 р.
«Це відносини, які, на нашу думку, мають великі перспективи", - заявив Віктор Ющенко під час українсько-корейських переговорів у розширеному складі під головуванням президента України i президента Республіки Корея Ро Му-Хйона в Сеулi в понеділок.

За словами Ющенка, Україна серйозно налаштована на поглиблення i розширення двосторонніх відносин.

Президент Південної Кореї наголосив, що покладає великі надії на розвиток двосторонніх відносин держав. Він висловив сподівання, що візит Віктора Ющенка є нагодою зробити ці взаємини ще більш взаємовигідними.

З української сторони в переговорах, зокрема, беруть участь міністр закордонних справ Борис Тарасюк, міністр оборони Анатолій Гриценко, міністр економіки Володимир Макуха.

За результатами переговорів, сторони підписали міжурядові угоди про співробітництво в сфері оборонної промисловості і матеріально-технічного забезпечення, а також про співробітництво у використанні космічного простору в мирних цілях.

Раніше у Президентському палаці в Сеулі відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Віктора Ющенка і його дружини пані Катерини Ющенко з Президентом Республіки Корея Ро Му-Хйоном та його дружиною пані Квон Янг-Сук.

Після цього, 19 грудня, програма візиту передбачає робочий сніданок Віктора Ющенка із президентом компанії LG International Ким Бйонг-Кьо.

Після цієї зустрічі Президент відвідає Корейський університет, де має отримати ступінь почесного доктора в сфері економіки і виступити перед студентами та викладачами.

У перебігу візиту Президент України також проведе переговори з головою парламенту (Національної Асамблеї Кореї) Лім Чаї Джунгом.

Окрім цього, Віктор Ющенко має взяти участь в українсько-корейському бізнес-форумі та зустрітися із членами Асоціації дружби з Україною і парламентської асоціації «Корея-Україна».

Попередній візит Президента України до Кореї відбувся в грудні 1996 року.
XS
SM
MD
LG