Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську поновили теплопостачання. Тимчасово.


Ярослав Гребенюк Луганськ, 22 грудня 2006 (RadioSvoboda.ua) – У Луганську сьогодні відновили теплопостачання у житлових будинках, дитячих садках та лікарнях. Вітм, відключення це тимчасове, заявив сьогодні на брифінгу міський голова Луганська Сергій Кравченко.

Умовою безперебійного постачання тепла є сплата населенням хоча б половини боргу, а це близько сімнадцяти мільйонів гривень. Міські котельні вже запрацювали. Мер Кравченко пояснює, що подіяла погроза притягнути до суду товариство "Луганське енергетичне об''єднання": “Вчора ми подали до прокуратури на ці дії. Ми вважаємо, що це було незаконно, тому що постраждали навіть ті люди, що сплачують 100-відсотково. Будемо вирішувати за законом. Зараз у них є рубильник. І вони, коли захотіли, тоді вирубили. Ми вдамось до усіх можливих та неможливих заходів, щоб луганці святкували Новий рік у теплі та спокої", – каже Сергій Кравченко.

Тарифи зросли втричі

Місто сплачує всі пов’язані з теплом платежі, а борг накопичують споживачі. У місті є будинки, що винні по 300 тисяч гривень, повідомив луганський мер.

Отже, платити треба. Та ще й за новими, підвищеними щонайменше утричі, тарифами. Експерти кажуть, що саме вони взагалі позбавили громадян найменшого бажання платити.

Що ж робитиме "Луганське енергетичне об''єднання", якщо місто не віддасть борг, не відомо. Адже представник компанії залишив прес-конференцію і не встиг розповісти про це.

А в Києві кажуть: "Нічого надзвичайного"

А тим часом у Києві віце-прем’єр-міністр з питань житлово-комунального господарства Володимир Рибак побачив у Луганському “холодоморі” руку ворога: "Тут більше політики. Іще не встигли навіть радіатори охолонути, а вже підняли галас деякі засоби масової інформації. Що вже караул, біда в Луганську. Не треба нікому нічого перебільшувати. Чогось надзвичайного, чого чекають, чекали і чекатимуть наші опоненти, вони не дочекаються”.

Треба зазначити, що згадані паном Рибаком "деякі ЗМІ" є, передусім, прес-служба Луганського мера-регіонала Кравченка, котра першою сповістила про відключення луганців від тепла.
XS
SM
MD
LG