Доступність посилання

ТОП новини

Кабінет Міністрів України налаштований продовжити інтенсивний діалог з російськими колегами


Віктор Янукович зазначив, що сьогоднішній діалог Президентів знімає політичні питання, які штучно були створені незрозуміло з чиєї ініціативи.

В. Янукович під час зустрічі з Президентом Росії В. Путіним зазначив, що діалог Президентів знімає політичні питання, які штучно були створені незрозуміло з чиєї ініціативи.

Прем''єр також зазначив, що протягом останніх 2 років діалог між керівництвом України й Росії вівся переважно через засоби масової інформації. Янукович наголосив на необхідності вирішувати стратегічні питання в двосторонньому співробітництві, у тому числі - у розвитку паливно-енергетичного комплексу, літакобудування, космічному співробітництві. Він також зазначив, що Україна зацікавлена створювати з Росією спільні програми, у тому числі відносно газо- і нафтовидобутку й електроенергетики.

В. Янукович сказав Путіну, що одразу ж після їхньої зустрічі з українським Президентом Віктором Ющенком уряди двох країн почнуть працювати над тими питаннями, за якими сьогодні було досягнуто домовленостей.

При цьому він зазначив, що хотів би під час зустрічі з Путіним обговорити окремо деякі вузькі питання, у яких, на його думку, потрібно подивитися на перспективу.

В. Путін зазначив, що в ході його зустрічі з В. Ющенком вони акцентували увагу на зростанні товарообігу.

За словами російського Президента, сьогодні між двома країнами йде інтенсивна розмова з енергетики, машинобудування, авіації, космосу і транспорту. Путін оцінив проведені сьогодні в Києві переговори як конструктивні, у той же час він назвав переговори непростими, зокрема, у зв''язку з тим, що існує багато технологічних і технічних проблем.

Україна хоче, щоб в 2007-2008 роках у відносинах з Росією ключовими були питання міждержавного кордону, перебування Російського Чорноморського флоту в Україні й економічне співробітництво.
XS
SM
MD
LG