Доступність посилання

ТОП новини

ЗАХІДНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ РІЗДВО ХРИСТОВЕ


У Ватикані різдвяну службу провів Папа Римський Бенедикт Шістнадцятий. У своїй проповіді він закликав віруючих молитися за спасіння дітей, які зазнають насилля. 73-ри телеканали вели пряму трансляцію урочистостей на 47-м держав світу.


У Ватикані різдвяну службу провів Папа Римський Бенедикт Шістнадцятий. У своїй проповіді він закликав віруючих молитися за спасіння дітей, які зазнають насилля.

73-ри телеканали вели пряму трансляцію урочистостей на 47-м держав світу.

А у Софії вчора на 5 хвилин загасили святкові різдвяні вогні на знак протесту проти смертельного вироку, винесеного у Лівії п’ятьом болгарським медсестрам та палестинському лікарю. За твердженням лівійської влади, медпрацівники заразили на СНІД понад 400 дітей у лікарні міста Бенгазі.

Із Різдвом Христовим привітав християн західного обряду Президент України Віктор Ющенко.

«Нехай нiколи не полишає всiх нас любов до ближнього i надiя на щасливе майбутнє», – зазначено у привітанні, оприлюдненому на офiцiйному сайтi глави держави.

У привiтання зазначено, що в рiздвянi днi «очищаються помисли, нашi душi наповнюються милосердям i примиренням».

Віктор Ющенко побажав усiм мiцного здоров''я, сiмейного затишку, благополуччя i Божого благословення.

Як i у православних та греко-католиків, Рiздво у захiдних християн – друге за значущiстю церковне свято пiсля Великодня.

За новим стилем Рiздво зустрiчають не лише католики, а й представники iнших практично усiх християнських конфесiй свiту, зокрема і деякі православнi.

Виняток становлять православнi України, Росiї, Сербiї, Грузiї та Святої землi, а також більша частина греко-католиків, якi вiдзначають Різдво Христове в нiч на 7 сiчня.
XS
SM
MD
LG