Доступність посилання

ТОП новини

М. Азаров позитивно оцінює компроміс між урядом та Президентом щодо бюджету-2007


Перший віце-прем’єр заявив, що він уже дав відповідні вказівки Міністерству фінансів та Міністерству економіки щодо розробки всіх необхідних документів про перехід на ті параметри соціального розвитку, які закладені у відомій постанові Верховної Ради.

Про це перший віце-прем’єр заявив сьогодні на прес-конференції: “Я дуже високо оцінюю той розумний компроміс, який був досягнутий у процесі обговорення бюджету. Я уже дав відповідні вказівки Міністерству фінансів та Міністерству економіки щодо розробки усіх необхідних документів про перехід на ті параметри соціального розвитку, які закладені у відомій постанові Верховної Ради”, – зазначив Микола Азаров.

У п’ятницю парламент ухвалив постанову, якою зобов’язав Кабінет Міністрів подати законопроекти про перегляд соціальних видатків. Перед цим Президент підписав Держбюджет на наступний рік.

На попередню редакцію закону про бюджет Віктор Ющенко наклав вето та повернув його до парламенту зі своїми пропозиціями. Президент рекомендував переглянути розміри прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати.
XS
SM
MD
LG