Доступність посилання

ТОП новини

На кримських ринках міліція шукає контрабанду.


Володимир Притула Сімферополь, 26 грудня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – У Криму міліція ретельно перевіряє місцеві ринки. Мета – не допустити на півострів незаконну продукцію, яку масово завозять у курортні регіони напередодні новорічних та різдвяних свят.

Заступник начальника кримської міліції Микола Пихтін.
Напередодні Нового року до Криму потягнулися не тільки туристи, а й контрабанда та фальсифікат. У вівторок заступник начальника кримського главку Міністерства внутрішніх справ Микола Пихтін зустрівся з журналістами. Він повідомив, що правоохоронці вперше разом з іншими контролюючими органами провели комплексну профілактичну операцію з контролю споживчого ринку автономії і перекриття каналів надходження незаконної продукції.

Всіх – на пошуки контрабанди!

До операції залучили 49 робочих і 59 мобільних груп, до складу яких увійшли 2 з половиною тисячі міліціонерів, 700 бійців внутрішніх військ і 100 фахівців інших міністерств та відомств. Результати вражають. Микола Пихтін: "Протягом тих десяти днів, коли проводилася операція, у місті Сімферополі, де задіяли 500 військовослужбовців внутрішніх військ, злочинність зменшилася майже удвічі".

Загалом правоохоронці виявили більше тисячі злочинів і 6 з половиною тисяч адмінпорушень. Конфіскували незаконної продукції більш, ніж на чверть мільйона гривень, а також фальсифікованого алкоголю на 100 тисяч гривень. Микола Пихтін продовжує: "Як позитивний приклад – вилучили більше мільйона штук піротехнічних засобів”. За словами генерала Пихтіна, за останні кілька днів правоохоронці виявили і закрили 6 підпільних цехів з виробництва фальсифікованої продукції.

Непрошених гостей поменшало

Проте більшу частину фальсифікату, за даними міліції, завозять до Криму з-за меж півострова. Водночас, з початком цієї операції кількість фур і рефрижераторів, що перетинали адміністративний кордон автономії, дивним чином зменшилася більше ніж удвічі.

Операція триватиме аж до кінці різдвяних свят. І за неофіційними даними, за її результатами новий міністр внутрішніх справ Василь Цушко може ухвалити рішення про доцільність зміни керівництва кримської міліції.
XS
SM
MD
LG