Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Шостий.


Віола Бурда Київ, 28 грудня 2006 року. Новий рік кожен пересічний українець зустрічає радісно та з надією, що почнеться нова дванадцятимісячна ера і вона неодмінно виявиться світлою. А всі негаразди старий рік забере з собою. Психологи Кажуть, що сумні події запам’ятовуються більше, ніж радісні. Чим позначився цей рік у політиці, економіці, культурі, спорті та інших сферах життя?

Що “політичний” 2006-й передає у спадок наступному, 2007-му? Думка політолога Олеся Донія.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Дивний економічний підсумок року в тому, що всупереч усім політичним колотнечам, економіка України розвивається непогано. Так вважає експерт Борис Бордюг. Що б не відбувалося між Президентом та Прем’єром, як би не чубилися між собою депутати, на економіці позначається це мало.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Вперше виступили у фінальному турнірі чемпіонату світу з найпрестижнішого виду спорту. Вперше пробилися з групи. Вперше потрапили, вигравши по пенальті у швейцарців, до чвертьфіналу Мундіалю. І хоча потім програли по всіх статтях майбутнім чемпіонам – італійцям, успіх футболістів збірної України на першості світу в Німеччині був сенсаційним. Так вважає спортивний коментатор Валентин Щербачов.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Наша порадниця у питаннях людських стосунків, психолог Наталя Кухтіна збирає багатий врожай 2006-го року. За цей рік вона може похвалитися професійними здобутками, які для її пацієнтів стали значними особистими подіями року.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

XS
SM
MD
LG