
«Ніхто силоміць не вривався»
Між тим інша сторона цього конфлікту — ліквідатори підприємства, яких пан Міщенко називає нелегітимними,— кажуть, що перебувають на території редакції цілком законно. Голова ліквідаційної комісії Юлія Татаринова запевняє, що її повноваження підтверджені рішенням Кіровського суду Дніпропетровська, а ліквідацію колективного підприємства проводять на законних підставах, за українським законодавством: підприємства з такою формою власності бути не може. Пані Татаринова стверджує, що до редакції силоміць ніхто не вривався: «Кажуть,що ми вибивали двері, — не вибивали. Була присутня охорона, яка охороняє видавництво, були присутні поняті, представник колективного підприємства відчинив двері, ми самі не заходили».
Юлія Татаринова також заявила про зловживання з боку керівництва редакції «Вечірки». Вона стверджує, що очільники видання перерахували 200 тисяч гривень зі статутного фонду колективного підприємства «Днепр вечерний» до новоствореної структури з такою ж назвою, але іншої форми власності – відкрите акціонерне товариство, яке заснували шестеро приватних осіб разом з головним редактором газети. Керівництво газети ці звинувачення відкидає.
«Це рейдерська атака»
Натомість виконавчий директор Віктор Міщенко заявив, що «Днепр вечерний» став об’єктом рейдерських атак кілька місяців тому. У Києві одна з приватних структур зареєструвала газету з ідентичною назвою і логотипом, хоча це і заборонено законом. Два номери «клонованої» газети вийшли у Запоріжжі накладом у півтисячі.
Втім, на чию користь захопили редакцію газети нині, – журналісти на називають.
Сьогодні керівники «Днепра вечернего» закликали, щоб колеги-журналісти не залишались байдужими до долі їхньої газети, бо рейдерських атак невдовзі можуть зазнати й інші ЗМІ.
Нагадаю, раніше у Дніпропетровську лунали заяви про напади рейдерів тільки з боку комерційних структур, в числі яких були ринок «Озерка» та олійно-екстракційний завод. Такі заяви з боку ЗМІ — перші.